Skalujemy nasz biznes od 2000 roku!

O nas

STM POLSKA to firma założona w 2000 roku. Cechą nas wyróżniającą jest indywidualne podejście do Klienta. Stawiamy na jakość oraz niezawodność oferowanych produktów. Wystrzegamy się szablonowego działania, dlatego analizujemy i oferujemy odrębne rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta. Dysponujemy pełną gamą przekładni mechanicznych i silników elektrycznych oraz przeznaczonych dla nich części zamiennych. Jesteśmy w stanie pomóc w wyborze, doradzić a nawet stworzyć indywidualne i niestandardowe rozwiązania, w oparciu o doświadczenie w obróbce i skrawaniu, m.in. w zakresie średnic oraz długości wałów, czy tulei zdawczych.

Wyróżnia nas także pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dzięki czemu oferujemy produkty posiadające 100% niezawodności eksploatacyjnej.

Świadczymy usługę z zakresu regeneracji maszyn i urządzeń, którą wykonujemy na obiekcie u Klienta.

Nasze produkty napędzają urządzenia w Polsce i za granicą, m.in. w Czechach, USA, Litwie, Niemczech. 

Rzetelność

Znamy się na tym, co oferujemy. U nas nie spotkasz pracowników „z przypadku”. Każda osoba, zatrudniona w STM Polska posiada odpowiednią wiedzę o oferowanych przez nas rozwiązaniach.

Innowacje

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn obróbki skrawania, dzięki czemu mamy możliwość wykonania większości niestandardowych rozwiązań wałów, kołnierzy, podstaw montażowych itp.

Szeroka oferta

Dzięki partnerskiej współpracy z takimi firmami jak AC-MOTOREN, SIEMENS, jesteśmy dystrybutorem moto-reduktorów o pełnym zakresie technologicznym oraz silników elektrycznych we wszystkich wersjach montażowych.

Doradztwo

Bezpłatne konsultacje są tym, co niezwykle cenią sobie nasi klienci. Do każdego staramy się podejść w sposób indywidualny i doradzić możliwie najlepsze rozwiązanie lub produkt. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwość.

Pełny serwis

Nasza obsługa nie kończy się z chwilą zakupu – świadczymy usługi w pełnym zakresie w ramach zarówno serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Właśnie dlatego możecie liczyć na stuprocentową niezawodność produktów, które u nas kupicie.

Fachowa pomoc

Wiemy o naszych produktach wszystko i chętnie tą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, jesteście w odpowiednim miejscu – odpowiemy na każde z nich.