Reduktory walcowe AMP, AMF

Reduktory walcowe zostały oparte na zwartej konstrukcji, która zapewnia  dużą stabilność, przy wysokich obciążeniach. Dlatego otrzymanie wysokich parametrów możliwe jest dzięki wykonaniu wałków szybkobieżnych i wolnoobrotowych ze stali do nawęglania lub ulepszania: stal 16CrMo5 UNI 7846. Aby zagwarantować cichobieżność napędu, koła zębate są nawęglane i szlifowane.

Reduktory stożkowe OMP, OMF

Monolityczny korpus przekładni walcowych sprawia, że są to urządzenia przenoszące największe obciążenia. Obróbka korpusów przeprowadzana jest na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie. Dzięki czemu można osiągnąć wysoką precyzję wykonania oraz jakości. Cichobieżność napędu możliwa jest przez dodatkowe nawęglane, jak również szlifowane kół zębatych. Wszystkie warianty mają trzy stopnie, (3 pary kół zębatych).

Przekładnie motoreduktory PMP, PMF

Monolityczny korpus tych przekładni walcowych powoduje, że są to urządzenia przenoszące najwyższe obciążenia. Warto zwrócić uwagę, że obróbka korpusów odbywa się na najnowszych obrabiarkach sterowanych numerycznie, dzięki czemu uzyskuje się wysoką dokładność wykonania oraz najwyższą jakość. Cichobieżność napędu gwarantują nam dodatkowo nawęglane i szlifowane koła zębate. Wszystkie modele posiadają trzy stopnie, (3 pary kół zębatych)

Reduktory walcowo stożkowe WSKA

Przekładnie kątowe w mistrzowskim wykonaniu: wysoka sprawność i wytrzymałe zazębienie. Dzięki wysokiej sprawności nasze przekładnie kątowe są wydajne energetycznie w obu kierunkach obrotu oraz przy każdej wejściowej prędkości obrotowej. Ich wytrzymałe zazębienie jest odporne na zużycie, a ich sprawność jest najwyższa wśród przekładni walcowych.

Reduktory walcowe proste WPR

Klasyczne rozwiązania, które zapewniają wysoką sprawność oraz szeroki zakres przełożenia. Oferowana seria WPR spełnia również wysokie wymagania stawiane tego typu urządzeniom w zakresie wyjściowej prędkości obrotowej oraz niewielkiej masy własnej. Oferując zawsze wysoką sprawność przekładnie walcowe są optymalnym rozwiązaniem pod względem stosunku momentu obrotowego do zapotrzebowania na miejsce. Dlatego też nasze przekładnie walcowe zawsze idealnie nadają się do określonych potrzeb.

Reduktory płaskie z seri WPF

Konstrukcja oraz moment obrotowy idealnie przystosowane do instalacji w warunkach o niewielkiej powierzchni. W skład tej serii wchodzą przekładnie, które są jednym z najlepszych rozwiązań do instalacji w miejscach o ograniczonej powierzchni. Różnorodne pozycje pracy oraz wersje umożliwiają szerokie spektrum obszarów zastosowania nawet w sytuacjach, gdy na ich montaż jest niewiele miejsca i to bez wpływu na wydajność. Przekładnie płaskie charakteryzują się też, jak wiele naszych produktów, długimi okresami międzyprzeglądowymi oraz wytrzymałą konstrukcją zazębienia.