Utrzymanie Ruchu

Utrzymanie Ruchu to od samego początku jedna z najważniejszych części naszego biznesu. Warto podkreślić, że w centrum naszej uwagi jest zawsze maksymalny zwrot z inwestycji naszych Klientów.

Z biegiem czasu wychodząc Klientom naprzeciw stworzyliśmy Magazyn MBM, którego zadaniem jest zarządzanie zapasami (w postaci przekładni, silników, wariatorów, falowników itp.) dla swoich Klientów i utrzymywanie dla nich optymalnego stanu magazynowego. Rozwiązanie te jest pomocne w zakresie kompetentnego serwisu dla klienta, oszczędzania kosztów magazynowych i tym samym zapewnienia wyższej wydajności pracy.

Dzięki powstaniu Magazynu MBM jesteśmy teraz w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi w zakresie Utrzymania Ruchu. Wszystko po to, by usprawnić zyskowność i zadowolenie naszego Klienta. Od momentu powstania Firmy STM Polska staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów. Tym bardziej cieszymy się, gdy zyskujemy zaufanie kolejnych Kontrahentów.

Jeżeli macie Państwo pytania związane z przenoszeniem napędu lub dochodzi do awarii świeżo zakupionego motoreduktora – nie zwlekajcie dłużej, skontaktujcie się z STM Polska. Nasi specjaliści udzielą profesjonalnej pomocy.