Silniki eleketryczne

Silniki elektryczne Siemens

Silniki Siemens to marka rozpoznawana na całym świecie.  Cechują się one wykonaniem łapowym i kołnierzowym oraz klasą izolacji F z przyrostem według klasy B (tzw. F/B), możliwością zasilania bezpośrednio z sieci lub z przemienników częstotliwości, stopniem ochrony IP 55 (opcjonalnie możliwość zwiększenia do IP 56 lub IP 65), wysoką sprawnością techniczną w trakcie eksploatacji.

Silniki AC-Motoren

Oferujemy silniki na niskie, średnie oraz wysokie napięcie. Dzięki długotrwałym doświadczeniu niemiecki producent AC-Motoren może zagwarantować solidne, wysokowartościowe silniki do prawie każdego zastosowania. Nasze silniki charakteryzuje doskonała jakość i niska cena. Producent posiada certyfikaty ISO 9001.

Silniki elektryczne

Główną zaletą tych silników jest ich wysoka jakość. Ponadto charakteryzują się one wykonaniem łapowym i kołnierzowym oraz klasą izolacji F z przyrostem według klasy B (tzw. F/B), możliwością zasilania bezpośrednio z sieci lub z przemienników częstotliwości, zasilane z jednej lub z trzech faz, możliwością wykonania z hamulcem prądu zmiennego lub prądu stałego, możliwością wyposażenia w obce chłodzenie, wysoką sprawnością techniczną w trakcie eksploatacji. Zakres temperatury otoczenia podczas pracy silników (w warunkach znamionowych z przyrostem temperatury wg klasy B) od -20°C do +40°C, cichą pracą przy niskim poziomie drgań.